English По Русски
 
Profesionālās izglītības,
tālākizglītības un
eksaminācijas centra jaunumi
gr Trešdiena, 2015. gada 11.Marts
Bezmaksas konsultācija namu pārziņiem 23.03.2015. plkst. 18:00! tālāk Lasīt tālāk

gr Sestdiena, 2014. gada 6.Decembris
10. decembrī piedāvājam vienas dienas kursus "Elektrodrošības līdz 1000 V spriegumam"! tālāk Lasīt tālāk

gr Sestdiena, 2014. gada 6.Decembris
10. decembrī Jūrmalā sāksies kurss " Bērnu aprūpes pamati". Aicinām pieteikties! tālāk Lasīt tālāk

cal Piektdiena, 2016. gada 12.Februāris          arr Meklēšana
Mūsu Klientiem

gr Aizmirsāt lietotāju/paroli?

Aktuāli bezdarbniekiem !!!


 

Aicinām pieteikties un reģistrēt apmācību kuponus ! 

Profesionālās pilnveides izgītības programmas: 
 • Sieviešu vieglā apģērba konstruēšana un modelēšana (160 st.). Aizkraukle, Alūksne, Bauska, Dobele, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Ludza, Preiļi, Rīga, Tukums, Ventspils. 

 • Datorizētā grāmatvedība (160 st.). Aizkraukle, Alūksne, Bauska, Dobele, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Ludza, Preiļi, Rīga, Tukums, Ventspils. 

 • Grāmatvedības pamati (160 st.). Aizkraukle, Alūksne, Bauska, Dobele, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Ludza, Preiļi, Rīga, Tukums, Ventspils. 

 • Frizūru modelēšana (160 st.). Alūksne, Bauska, Rīga. 

 • Projektu vadība (160 st.). Aizkraukle, Alūksne, Bauska, Dobele, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Ludza, Preiļi, Rīga, Tukums, Ventspils. 

 • Sociālās aprūpes darba pamati (160 st.). Aizkraukle, Alūksne, Bauska, Dobele, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Ludza, Preiļi, Rīga, Tukums, Ventspils. 

 • Ēku siltināšana (160 st.). Alūksne, Bauska, Jūrmala. 

Profesionālās tālākizglītības programmas: 
 • Šuvējs (480 st.). Alūksne, Jūrmala, Ludza, Preiļi, Rēzekne, Rīga, Saldus, Tukums. 

 • Bruģētājs (480 st.). Alūksne, Bauska, Ludza, Rēzekne, Tukums. 

 • Galdnieks (640 st.). Alūksne, Bauska, Ludza, Rēzekne. 

 • Gāzmetinātājs (480 st.). Alūksne, Bauska, Ludza, Rēzekne, Tukums. 

 • Rokas lokmetinātājs (MMA) (480 st.). Alūksne, Bauska, Ludza, Rēzekne. 

 • Mazumtirzniecības komercdarbinieks (960 st.). Alūksne, Jelgava, Liepāja, Preiļi, Rīga, Rēzekne, Tukums. 

 • Mēbeļu galdnieks (960 st.). Rēzekne. 
TĀLRUNIS UZZIŅĀM: 26019948, 67373517; e-pasts: jana@pitec.lv 
_____________________________________________________________________________
Sadarbībā ar Rīgas Namīpašnieku biedrību piedāvājam apmeklēt semināru ciklu "Dzīvojamo māju pārvaldīšana". Semināru cikls veidots, lai namīpašnieki, pārvaldnieki un interesenti varētu papildināt savas zināšanas dzīvojamo māju pārvaldīšanas jomā.
 
Piedāvājam apmeklēt sešus seminārus, kas sadalīti pa tēmām. Piesakoties uz visiem semināriem, saņemsi 10% atlaidi. Vari pieteikties atsevišķi tikai uz kādu konkrētu semināru, kas maksā 35 EUR. 
 
Minētais semināru cikls ļaus tev papildināt savas zināšanas un iegūt jaunu, aktuālu šī brīža informāciju par dzīvojamo māju pārvaldīšanu. Sekmīgi nokārtojot kvalifikācijas eksāmenu mācību centrā PITEC, semināra apmeklētāji var iegūt 3. profesionālās kvalifikācijas līmeņa apliecību ar kvalifikāciju „Namu pārzinis”. Kvalifikācijas eksāmens paredzēts 2015. gada 16. janvārī plkst. 12:00.
 
Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam zvanīt uz tālr. 29299133 (Jana) vai rakstīt uz e-pastu jana@pitec.lv.
______________________________________________________________________________________
 
Vecākiem, kuru bērniem pašvaldība nevar nodrošināt vietu bērnudārzā, ir iespēja saņemt valsts atbalstu norēķiniem ar auklēm. Par auklīti var būt arī, piemēram, bērna pilngadīgā māsa, brālis vai vecmāmiņa, ja aukle atbilst Ministru kabineta Nr. 404 noteikumiem. Ja vēlies sniegt aukles pakalpojumus, piedāvājam tev apgūt mācību programmu "Bērnu aprūpes pamati"!
 
Aicinām pieteikties mācībām programmā "Bērnu aprūpes pamati"
Maksa - 99 EUR
TĀLRUNIS UZZIŅĀM: 26019948; e-pasts: jana@pitec.lv 
_________________________________________________________________________________________________
 
Piedāvājam iziet vienas dienas kursus "Elektrodrošība līdz 1000 V spriegumam", kas paredzēti elektriķiem un elektromontieriem. Kursa noslēgumā kursanti iegūs apliecību darbam ar elektroiekārtām. Informāciju par kursa saturu skat. šeit
 
Aicinām pieteikties uz vienas dienas kursiem "Elektrodrošība līdz 1000 V spriegumam"
Maksa - 25 EUR
TĀLRUNIS UZZIŅĀM: 26019948; e-pasts: jana@pitec.lv 
________________________________________________________________________________

Kuponu izsniegšana BEZDARBNIEKIEM!

Ja esi reģistrējies kā bezdarbnieks un atbilsti NVA mājas lapā (www.nva.gov.lv) noteiktajiem nosacījumiem dalībai apmācībā, tu vari apgūt jaunu arodu vai pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes bez maksas, saņemot 99,60 Euro stipendiju mēnesī. Sadarbībā ar NVA mēs piedāvājam dažādas profesionālās tālākizglītības un pilnveides, kā arī neformālās izglītības programmas bezdarbniekiem. Lasīt vairāk 
__________________________________________________________________________

STRĀDĀJOŠAJIEM - izmanto iespēju papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas bez maksas vai maksājot tikai 30%!

Īstenojot Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) ESF projektu „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”, PITEC tev piedāvā papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas vairāk kā 50 profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmās, izmantojot ESF līdzekļus līdz 250 Ls apmērā. Lasīt vairāk 
_________________________________________________________________

Piedāvājam labākās izglītības programmas Jūsu uzņēmuma darbiniekiem 

Pēdējos gados pasaules tirgū ir pierādījies, cik liela nozīme uzņēmuma konkurētspējā ir kvalificētiem, atbildīgiem un iniciatīvas pilniem darbiniekiem. Mūsu izglītības programmas palīdzēs celt Jūsu uzņēmuma darbinieku profesionalitātes līmeni. Saskaņā ar Jūsu vēlmēm, mācību procesu organizējam gan savās, gan Jūsu uzņēmumam piederošajās telpās. Lai kvalitatīvas izglītības ieguve būtu pēc iespējas ērtāka, esam izveidojuši filiāles Latvijas lielākajās pilsētās un izstrādājuši īpašas tālmācības jeb e-izglītības programmas.

Mēs ar prieku sadarbosimies, izstrādājot un realizējot izglītības programmas, kas paredzētas tieši Jūsu uzņēmuma darbiniekiem. Lai detalizēti iepazīstinātu ar mācību centra “PITEC” piedāvājumu, piedāvājam tikties klātienē, uzklausot Jūsu vajadzības un vēlmes. Lasīt vairāk 

 ___________________________________________________________________________
 
Ir veiksmīgi noslēdzies Sabiedrības integrācijas fonda atbalstīts un Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centra realizēts projekts „ Latviešu valodas apguve Rēzeknē, Viļānos, Ludzā un Zilupē” (līgums nr. 2012/LV/LV/2-17/07). Projekta ietvaros bija paredzēts latviešu valodas mācībās iesaistīt 120 cilvēkus, veidojot 10 grupas Rēzeknē, Viļānos, Ludzā un Zilupē. Mācību programmu garums 80 akadēmiskās stundas, programmu līmeņi – A1, A2, B1 un B2. Mācībās kopsummā tika iesaistīti 132 cilvēki, no tiem mācības pabeidza 115 cilvēki, valsts valodas prasmes pārbaudi VISC kārtoja 39 cilvēki – no tiem 30 izglītojamie pārbaudi nokārtoja!
Tāpat arī noslēdzies projekts „ Latviešu valodas apguve Preiļos un Jēkabpilī” (līgums Nr. 2012.LV/LV/2-19/18). Projekta ietvaros bija paredzēts latviešu valodas mācībās iesaistīt 48 cilvēkus, veidojot 4 grupas Preiļos un Jēkabpilī. Mācību programmu garums 80 akadēmiskās stundas, programmu līmeņi – A1, A2, B1 un B2. Mācībās kopsummā tika iesaistīti 48 cilvēki, no tiem mācības pabeidza 47 cilvēki, valsts valodas prasmes pārbaudi VISC kārtoja 15 cilvēki – no tiem 11 izglītojamie pārbaudi nokārtoja!
__________________________________________________________________________________________________
 
"Gazele 2010"
2010. gada 15. decembrī norisinājās "Gazele 2010" apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tika noskaidroti un godināti straujāk augošie uzņēmumi Latvijā. SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs" ieguva balvu kā straujāk augošais uzņēmums pēc darbinieku skaita pieauguma - triju gadu laikā darbinieku skaits palielinājies par 361%! 
 _______________________________________________________________
 Par profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centru
 
PITEC darbības pamatvirziens ir izglītojošā darbība, lai nodrošinātu iedzīvotāju iespēju paaugstināt profesionālās izglītības līmeni, apgūt jaunu profesiju vai apgūt darba tirgū aktuālās pamata prasmes. Mūsu darbības panākumu pamatā kvalitatīvi organizēta un īstenota apmācība, kā arī pozitīva un radoša izglītības vide. Rezultāts - profesionāls, konkurētspējīgs darbinieks un apmierināts darba devējs.
 
PITEC nodrošina izglītības iespējas vairāk kā 100 dažādās izglītības programmās, kas tiek realizētas profesionālu, augsti kvalificētu un pieredzējušu pedagogu un arodpedagogu vadībā. Šīs programmas ir izstrādātas, ņemot vērā darba devēju ieteikumus. Tajās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.
 
Mācību process tiek organizēts gan mācību centra, gan uzņēmēju telpās. Lai kvalitatīvas izglītības ieguve būtu pēc iespējas ērtāka, ir izveidotas filiāles Latvijas lielākajās pilsētās, šobrīd izglītību iegūst vairāk kā  1000 izglītojamo šādās pilsētās: Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Kuldīga, Liepāja, Līvāni, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Rīga, Saldus, Tukums. Izglītību var iegūt arī izmantojot tālmācību jeb e-izglītību.
 
Pēc akreditēto izglītības programmu apguves mēs kursantiem izsniedzam valsts profesionālās kvalifikācijas apliecības vai profesionālās pilnveides apliecības, pēc neformālo kursu un semināru beigšanas - mācību centra PITEC apliecības vai sertifikātus.  
 •  

   

   

 • © 2016 SIA "Pitec". Visas tiesības aizsargātas.
  Izstrādāts:“RDX